top of page

Organize Sanayi Bölgesi
Özel Güvenlik Hizmeti

Organize Sanayi Bölgesi Güvenliği Hizmeti 
alımı nasıl olmalı?

Sanayi Bölgeleri bir çok Fabrika ve Ticari kuruluşun üretim yaptığı ananlardır. Bu bölgelerdeki en önemli ihtiyaçlardan biride Güvenliktir. Bu hizmeti sağlayacak birim veya Özel Güvenlik Şirketi tecrübe ve hizmet kalitesi olarak yüksek seviyede olmalıdır. Resmi olarak Özel Güvenlik hizmeti sağlayan ve 5188 sayılı kanun çerçevesinde hizmet sağlamayı hedefleyen birimler ve Şirketler tarafından hizmet alınmalıdır.

Güvnlik Şirket logosu
Organize Sanayi Güvenliği Nasıl olmalı?
Organize Sanayi Bölgelerinde Yangın, Elektrik arızaları, doğalgaz kaynaklı sorunlar, Hırsızlık gibi sorunlar ile sık sık karşılaşılabilir. Harekat tarzı belirlenerek müdahale edilmeli ve bilgi akışı kesintisiz sağlanmalıdır

Organize Sanayi Bölgesi Güvenliğinde 
Nelere Dikkat edilmeli?

Yüksek Risk Gurubu olarak değerlendirilen Sanayi Bölgelerinde Güvenlik tedbirleri sürekli olarak Yüksek seviyede tutulmalıdır. Bu süreci yönetebilecek Özel Güvenlik Şirketi ile çalışması sizin de operasyon anlamda rahat etmenizi sağlayacaktır. Organize sanayi bölgesi Güvenlik Hizmeti alım şartnamelerinde gerekli olan kriterler önceden belirlenmelidir.

özel güvenlik hizmeti alan sanayi bölgesi

Organize Sanayi Bölgesi için Güvenlik Hizmeti veren Güvenlik Şirketi

Sanayi Bölgeleri Ülkemiz için önem arz eden Ticari Kuruluşlar topluluğudur. Binlerde işçi istihdam edilen, maddi anlamda yüksek cirolar elde edilen, değerli malzemelerin ve ekipmanların bulunduğu ve aynı zamanda bir çok aksiliğin, kazanın, olayın yaşandığı bölgelerdir. İşçiler ve İşverenler çeşitli konularda ve olaylarda Güvenlik ihtiyacı duyabileceğinden Özel Güvenlik Hizmeti alınması şart olan sektörler arasında bulunmaktadır. Sanayi bölgelerinde Güvenliğin sağlanması temel ihtiyaçlar arasındadır.
Özel Güvenlik Şirketleri, Sanayi Bölgelerinin Güvenlik Hizmetini sağlarken bu sektörde tecrübe edinmiş, oluşabilecek Rizikoları öngörebilen, Elektronik alanda kendini geliştirmiş olması gerekmektedir. Elze Savunma ve Güvenlik olarak Organize sanayi bölgelerindeki tecrübelerimiz ile Türkiye de birçok Sanayi Bölgesine Hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.
Özel Güvenlik hizmeti alan sanayi bölgesi

Organize Sanayi Bölgelerinde 
Elektronik Güvenliğin Önemi?

Yüksek önem taşıyan ve Büyük yüz ölçümü üzerine kurulu yerlerde Fiziki Güvenlik yetersiz kalmaktadır. Özel Güvenlik Şirketleri Hizmetini iyi ifa edebilmesi için bazı elektronik Güvenlik sistemlerinden destek alarak verilen Hizmeti pekiştirir. Devriye aracı, Kamera sistemleri, Dron Güvenlikler ile Hizmet kalitesi artırılır.

Organize Sanayi Bölgesi için Özel Güvenlik Hizmet alım Sözleşmesi

Sanayi Bölgesi için Özel Güvenlik Hizmet alım Sözleşmesi nasıl olmalıdır?

Özel Güvenlik Sözleşmelerinde, Tarafların Ticari bilgileri, işin yapılış şekli ve zamanı, Kadro sayısı, Kullanılacak teçhizat ve malzemeler, Personellerin hakkedişleri ve alacaklarının hangi tarafta olacağı açık bir şekilde yazılmalıdır. Özel Güvenlik Sözleşmeleri karşılıklı menfaatler gözetilerek hazırlanan ticari sözleşmelerdir.


Organize Sanayi Bölgesi için Hazırlanmış örnek Özel Güvenlik Sözleşmesi
bottom of page