top of page

Konser
Güvenlik Hizmeti

Konser Güvenliği Hizmet alımı nasıl olmalı?

Konserlerde gerek duyulan Hizmetlerin başında gelen Güvenlik Hizmetini sağlayan Firmalar, Profesyonel yapıda, tecrübeli ve güven veren Firmalar olmalıdır. 5188 Sayılı kanun kapsamında Özel Güvenlik Faaliyet iznine tabi, Konser Güvenliği alanında tecrübe edinmiş, Uzman kadrosu bulunan Güvenlik Şirketlerini tercih etmeniz önerilmektedir.

konser-guvenligi
Konser Güvenliği Nasıl Olmalı?

Uzman ekip, İyi Yönetim, Planlı harekat tarzı, yardımcı Güvenlik tedbirleri Konser Güvenliğinde en önemli unsurlardır. Konserler genelde eğlence amaçlı düzenlenen, katılım sayısı yüksek olan sosyal etkinliklerdir. İnsan sayısının fazla olduğu yerlerde sorunlar sıklıkla yaşanmaktadır.  Hizmet ifası verecek olan Güvenlik Şirketleri olasılıkları önceden düşünerek, harekat tarzlarını belirlemeli ve en iyi şekilde hizmet sunmak için gayret göstermelidirler.

Konser Güvenliğinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Konser Güvenliği Planlamasında, Güvenlik bariyerlerinin konumlandırılması, üst arama ve bilet kontrol noktaları, Sahne Güvenliği, Sanatçı Güvenliği, Seyircilerin oturma düzeni gibi konularda detaylı planlamalar yapılmalı ve uygulanmalıdır. Konser süresince bu planlamaların sürdürülebilirliği sağlanmalıdır.

guvenlik-sirketi-istanbul

Konser Güvenliği için Güvenlik Hizmeti veren Özel Güvenlik Şirketi

Konser Güvenliği yapan Güvenlik Şirketleri, Kalabalık Yönetimi konusunda tecrübeli, Acil müdahale konusunda eğitim almış, Gözlem yeteneği gelişmiş personeller ile sağlanmalıdır
bottom of page