top of page

Kişi Koruma
Hizmeti

Kişi Koruma Hizmeti nasıl alınmalı?

Şahıslar kendilerine özgü nedenler ile bazı durumlarda Kişi Koruma talebinde bulunabilir. Bu Hizmeti almak isteyenlerin mutlaka 5188 Sayılı yasa çerçevesinde hizmet veren Özel Güvenlik Şirketleri ile anlaşma yapmaları tavsiye edilir. Güvenlik Şirketleri, Kurumsal yapısı ve tecrübeleri ile kişilerin taleplerini profesyonelce karşılamaktadır.

ogg-is-ilanlari
Kişi Koruma Hizmeti Nasıl olmalı?

Koruma talebinde bulunulduğunda, Güvenlik Şirketleri gerekli kriterlere uygun Güvenlik Personelini seçer ve gerekli olan bilgileri kendisine aktarır. Korunacak kişiniz kritiği çıkartılarak nelere dikkat edilmesi gerektiği, Acil eylem planları oluşturularak kişi ile paylaşılır. Araçlı, yaya, silahlı, silahsız olarak oluşabilecek duruma ve talebe göre harekat tarzı belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Kişi Korumada Nelere Dikkat Edilmeli?

Koruma sırasında esas olan korunacak kişinin zarar görmeden yer değiştirmesinin sağlanmasıdır. Bu sebep ile dikkat edilmesi gereken konuların başında kişiye tehdit oluşturacak her türlü ortamdan ve kişilerden uzak tutulması, olası durumlara karşı yapılacak harekat planına sağdık kalınması gerekmektedir.

kişi-koruma

Kişi Koruma Hizmeti veren Güvenlik Şirketleri

Hizmeti almaya karar verildiğinde mutlaka 5188 Sayılı kanun çerçevesinde hizmet veren Güvenlik Şirketleri tercih edilmelidir. Yasalar çerçevesinde verilen hizmetin sizi daha iyi koruyacağını unutmayın. Özel Güvenlik Firmaları, Kişi Koruma yetkisine haiz yasal Şirketlerdir. Korunacak kişiyi Profesyonel olarak, kolluk kuvvetleri ile koordineli bir şekilde korur ve yasal olarak hizmet verirler. Özel Güvenlik Personellerinin yetkilerini kullanarak sizin daha Güvenli bir yaşam sağlamanızı temin ederler.
yakin-koruma-sirketi

Kişi Korumalığında Elektronik Güvenlik Sistemleri?

Koruma talebinde Fiziki koruma öncelik olarak değerlendirilir, Fiziki Güvenliği destekleyici Tarama gözlüğü, çelik yelek, dürbün, telsiz gibi ekipmanlar oldukça destekleyici olmaktadır.

Kişi Koruma Sözleşmesi Nasıl olmalı?

Kişi Koruma için örnek Koruma Sölezeşmesi

bottom of page