top of page

Müsabaka Güvenlik Hizmeti

Müsabaka Güvenlik Hizmeti alımı nasıl olmalı?

Türkiye genelindeki müsabakalar da, müsabakanın önem derecesine göre Valilikler Özel Güvenlik Personeli çalıştırılmasını şart koşmuştur. Bu hizmet kolluk kuvvetleri ile koordineli bir şekilde sağlanmaktadır. Müsabakalarda Özel Güvenlik Hizmeti alacağınız Güvenlik Şirketleri nin, müsabaka Güvenliği konusunda tecrübeli olması mutlak önem taşımaktadır.

ognet-giris
Müsabaka Güvenliği Nasıl Olmalı?

Müsabakalarda görevlendirilecek Özel Güvenlik Personelleri, tecrübeleri ve eğitimleri sayesinde sorunsuz bir müsabaka olması konusunda destekleyici birimlerdir. Güvenlik Planlamasında belirlenen noktalara konuşlandırılan Güvenlik Görevlileri, giriş kontrollerini, boş kalması gereken alanları, sporcu güvenliğini ve meydana gelebilecek taşkınlıklara müdahale ederek, sorunsuz bir müsabaka olması için hizmet sağlayan Görevlilerdir. Müsabaka Güvenliği, önceden planlanan Lokasyon Planlarına sadık kalınarak, uzman yöneticilerin talimatları eksiksiz yerine getirilerek hizmet sağlanması gereken Güvenlik Hizmetidir.

Müsabaka Güvenliğinde Nelere Dikkat edilmeli?

Personellerin sevk ve idaresi çok önemlidir! Kalabalık kadrolarda, Güvenlik Personellerinin idaresi kaybolduğunda, sayıca fazla Güvelik Personeli olsa dahi istenilen iş ortaya çıkmamaktadır. Lokasyonun dışına çıkılması, Tecrübesiz Personeller ile çalışılması, Yöneticilerin idareyi sağlayamaması Güvenlik zafiyeti oluşturmaktadır.

müsabaka-guvenligi

Müsabaka Güvenliği için Güvenlik Hizmeti veren Özel Güvenlik Şirketleri

Müsabaka Güvenliği, Sabit Güvenlik Hizmeti olarak adlandırılan Site, Fabrika, Konut, Okul Güvenliğinden farklı bir alandır. Katılım sayısının 60 binlerin bulunduğu müsabakalar da kontrolün sağlanması oldukça zorlayıcı olabilir. Müsabaka Güvenlik Hizmeti veren Özel Güvenlik Şirketleri, Profesyonel kadrosu, Tecrübesi, Bilgi ve birikimleri ile sorunsuz bir hizmet alınmasını sağlamaktadır. Güvenlik Firması seçerken, Hizmet sağladıkları müsabakalar, Referanslar ve Kurumsallığını değerlendirerek seçim yapmanız tavsiye edilmektedir.
parttime-guvenlik

Müsabaka Güvenliğinde Elektronik Güvenliğin Önemi?

Kalabalık Yönetimi konusunda eğitim almış, kendisini geliştirmiş, bilgi ve birimlerini sertifikalaştırmış Güvenlik Şirketleri, müsabakalarda Güvenlik Kamerası, Akreditasyon sistemleri, metal dedektörler, X Ray gibi destekleyici Güvenlik ekipmanları kullanarak hizmetin daha verimli hale gelmesini sağlamaktadırlar.

Müsabaka Güvenliği için Özel Güvenlik Hizmet alım sözleşmesi

Müsabaka Güvenliği Hizmet alımı için Hazırlanan, Özel Güvenlik Hizmet Sözleşmesi Nasıl olmalı
bottom of page