top of page

İSTANBUL ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETLERİNDEN HİZMET ALACAK KURUM VE KURULUŞLARIN 
DİKKAT ETMESİ GEREKEN KONULAR NELERDİR?

Elze Group logosu

Özel Güvenlik Hizmet Alımı 

Firma olarak özel güvenlik hizmet alımı konusunda sizlere profesyonel bir şekilde destek sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet almak isteyenlerin tercihi olan firmamız bu alanda her geçen gün kendisine daha da çok geliştirmeyi ve sizlere profesyonel destek sunmaya devam etmektedir. 

Alanında öncü konumda olan firmamız güvenlik hizmet alımı konusunda da en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Siz de bu noktada firmamıza gönül rahatlığıyla güvenebilir ve kaliteli hizmetlerimizden de dilediğiniz gibi yararlanma fırsatı bulabilirsiniz.

Müşteri odaklı bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdürüyor ve bu alanda sizlere kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca kaliteli ve sorunsuz hizmet almak isteyenlerin tercihi olan firmamız doğal olarak da her geçen gün çalışmalarını daha da çok artırarak devam etmektedir. 

Özel Güvenlik Alımı 

Güvenlik alımı konusunda ilk dikkat ettiğimiz şeylerden biri profesyonel ve alanda tecrübeye sahip kişilerle çalışmaktır. Bu alandaki inceleyip sık dokunduğumuz çalışma anlayışımız sayesinde sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet sunarken her zaman memnun kalmanız için elimizden gelen çalışmayı ve çabayı göstermeye de devam ediyoruz.

Siz de bu konudaki hizmetleri güvenebilmek dilediğiniz gibi firmamızda faydalanabilirsiniz. Her zaman müşteri odaklı bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdürürken bu alanda sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerden siz de dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda firmamız özel güvenlik hizmetleri konusunda sizlere en iyi çalışmayı sunarken çalışanlarımız ile memnuniyeti üst seviyelere çıkarma konusunda çalışmalarına her geçen gün daha da çok arttırmaktadır. Siz de bu konudaki hizmetlerimize güvenebilir ve firmamızın kaliteli ayrıcalıklarından dilediğiniz gibi yararlanma fırsatı bulabilirsiniz. 

Özel Güvenlik Çalışanlarımız 

Bu alandaki çalışanlarımızı seçerken özellikle bir tecrübelerinin olmasına ve bu alandaki profesyonel deneyimlerine dikkat ediyor ve buna bağlı olarak firmamızda çalışmalarına izin veriyoruz eğer siz de bu konuda kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız hizmetlerimizden dilediğiniz gibi yararlanabilir ve profesyonel desteğe çok kolay bir şekilde firmamız aracılığıyla alabilirsiniz. 

Bu alandaki engin tecrübelerimiz sayesinde sizlere sınırsız ve sonsuz bir şekilde iletişim ve hizmet sunarken aynı zamanda özel güvenlik hizmet alımı konusunda da profesyonel desteklerimize devam ediyoruz. Siz de kaliteli firma arıyorsanız bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Müşteri odaklı bir yaklaşımdan memnuniyeti her zaman önemseyen bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. 

 

 

Profesyonel Özel Güvenlik Hizmet Alımı 

Firma olarak dikkat ettiğimiz şeylerden biri de sizlere sunduğumuz hizmetleri fahiş fiyatlardan kaçınarak sektör ortalamasında bir belirleme ile en iyi hizmeti sunmaktır. Bu alandaki çalışmalarımız ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde sizde firmamızın hizmetlerine güvenebilir ve bu konudaki kaliteli hizmet almış olmanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Her zaman müşteri odaklı bir yaklaşımla hareket etmemizin yanı sıra kendimizi güncelleyen bir anlayışla çalışmalarımızı da sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bu alandaki tecrübelerimiz sayesinde sizlere en iyi özel güvenlik hizmet alımı sunmaya devam etmekteyiz. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet için yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmek ve detaylı bir şekilde bilgi almak olmalıdır. Siz de bu konudaki hizmetlerimize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. 

İstanbul Özel Güvenlik Şirketleri, fili olarak aynı işi yapmaktadırlar. Fakat dikkat edilmesi gereken husus, hizmetin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesidir. Güvenlik Hizmeti alan bir çok kurum için öncelik maliyettir. Hizmet kalitesi, maliyet ile orantılı bir konudur. Nasıl ki ucuza alınan her konuda hüsrana uğranılıyor ise, bu durum Güvenlik Hizmeti alımı içinde geçerlidir. İşçilik Maliyetleri ve gider kalemleri belli olan Güvenlik sektöründe de, oluşabilecek maliyetlerin altında ya da çok üstünde Teklifler veren İstanbul Güvenlik Şirketleri size zarar verecektir. İstanbul Özel Güvenlik Şirketlerini araştırmanız gereken başka yollarda mevcuttur.

    - 5188 SAYILI KANUN KAPSAMINDA ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ VEREBİLECEĞİNİ GÖSTEREN BELGE VE KOMİSYON KARARI

    - FİZİKİ GÜVENLİĞİN YANI SIRA, TEKNOLOJİK GÜVENLİK SİSTEMLERİNDEN YARARLANIYORMU

    - BİLGİ, BİRİKİM VE TECRÜBELERİNİ TEREDDÜTSÜZ BİR ŞEKİLDE SİZE AKTARABİLİYORMU

    - DENETİM, EĞİTİM GİBİ KONULARDA NASIL AKSİYONLAR ALINIYOR

    - PERSONEL SEÇME, YERLEŞTİRME VE ORYANTASYON SÜREÇLERİ NASIL İLERLİYOR

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALMAK İÇİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ ALMAK İÇİN TALEP FORMU

İSTANBUL ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİ NASIL KURULUR?

Özel Güvenlik Şirketi Kurmak için, Kurucu ve Yöneticinin hakkında kesinleşmiş, Özel Güvenlik Şirketi kurmaya engel suçlardan kararı bulunmaması gereklidir. Özel Güvenlik Şirketi, ana faaliyet alanı dışında herhangi bir iş yapamaz. Şirket kurulumu için gerekli başvurular yapıldıktan sonra Emniyet Genel Müdürlüğü, Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığına yapılan başvuruda, Özel Güvenlik Şirketinin hangi adreste, hangi yönetici ile faaliyet göstereceği açıkça bildirilir. Komisyon kurulunca onaylanan başvuru neticesinde Özel Güvenlik Şirketi olarak Faaliyet İzin Belgesi almaya hak kazanılır. Belge alındıktan sonra Özel Güvenlik Hizmeti ifa edilebilir.
bottom of page