top of page

Etkinlik 
Güvenlik Hizmeti

Etkinlik Güvenlik Hizmet alımı nasıl olmalı?

Türkiye nin her yerinde, özellikle yaz aylarında Festivaller, Konserler, Tanıtımlar yapılmaktadır. Bu etkinlikler bağlı bulunulan Valiliklerden alınan izinler doğrultusunda yapılmaktadır. Valilik onay verirken Etkinliğin büyüklüğüne göre kolluk kuvveti ve Özel Güvenlik çalıştırılmasını talep edebilir. Böyle bir durumda, konusunda tecrübeli Güvenlik Şirketleri tercih edilerek, sorunsuz bir Etkinliğin yapılması sağlanabilir.

ognet
Etkinlik Güvenliği Nasıl Olmalı?

Etkinliklerde hizmet alımı için seçilen Özel Güvenlik Şirketinin, etkinlik konusunda yeterli bilgiye sahip olması ve bu işi yapabilecek kadroyu oluşturabiliyor olması gerekmektedir.

Hizmet verecek Güvenlik şirketi daha önceki etkinlik tecrübelerini yetkililere sunarak güven kazanmalı ve bu konuda yeterli olduğunu yetkililere kanıtlamalıdır. 5188 Sayılı kanun kapsamında hizmet sağlayabilen Güvenlik Şirketleri tarafından hizmet alınması da son derece önem arz etmektedir.

Etkinlik Güvenliğinde Nelere Dikkat edilmeli?

Kalabalık ve Serbest etkinliklerde, hırsızlık, taşkınlık, terör eylemi, rahatsız edici durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu tür olayları minimize etmek adına girişlerde bilet ve akreditasyon kontrolü, üst araması, acil müdahale ekibi konularında planlamalar yapılıp, etkinliğin sorunsuz bir şekilde sonlanması sağlanabilir.

mac-guvenlik-sirketi

Etkinlik Güvenliği için Güvenlik Hizmeti veren Özel Güvenlik Şirketi

Etkinlik Güvenliği konusunda en tecrübeli Güvenlik Şirketleri İstanbul da bulunmaktadır. Hizmet verilen diğer Sektörlere nazaran, Etkinlik Güvenliği çok farklı bir konu olarak değerlendirilmektedir. Binlerce katılım sağlan kişilerin Güvenliğini sağlamak tecrübe ve deneyim gerektiren bir durumdur. Etkinlik Güvenliği sağlayan Güvenlik Şirketleri, Profesyonel yapıya, Eğitimli kadroya sahip olmaları gerekmektedir. Elze Savunma ve Güvenlik Şirketi olarak bilgi ve birikimlerimiz ile tüm alandaki etkinliklerinize hizmet sağlamayı sürdürmekteyiz.
guvenlik-sistemleri

Etkinlik Güvenliğinde Elektronik Güvenliğin önemi?

Teknolojik Güvenlik sistemleri sayesinde takip, analiz, üst araması, devriye, konularında oldukça ilerleyen Güvenlik Sektörü, Hizmet anlamında daha verimli hale gelmiştir.

Etkinlik Güvenliği için Özel Güvenlik Hizmet alım sözleşmesi

Etkinlik Güvenliği Hizmet alımı için Hazırlanan, Özel Güvenlik Hizmet Sözleşmesi Nasıl olmalı

bottom of page