top of page

Arazi
Özel Güvenlik Hizmeti

Arazi Güvenlik Hizmet alımı nasıl olmalı?

Geniş yüz ölçümü üzerine kurulmuş Sera, Rüzgar Gülü, Tarım ekini, Güneş Paneli gibi yerler için Özel Güvenlik Hizmeti talep edilebilmektedir. Bu arazilerde Güvenlik Hizmeti verecek olan Özel Güvenlik Şirketi, arazi şartlarına uygun Güvenlik Politikası hazırlamalı ve uygulamalıdır. Teknolojik Güvenlik destekleri ile de Güvenlik Hizmeti daha verimli hale getirilmelidir.

guvenlik-firmasi
Arazi Güvenliği Nasıl Olmalı?

Arazi Güvenliği, Hizmet alınan Özel Güvenlik Şirketi nin Hizmete başlamadan önce hazırlamış olduğu Risk Analizinde yer alan eksikliklerin giderilmesi ile başlayan bir süreç olmalıdır. Arazinin konumu, Yapısı, ve genel şartları Güvenlik tedbirlerinin alınması için önem göstermektedir. Bütün bu kriterler düşünülerek ifa edilen Güvenlik Hizmeti ile riskleri minimuma indirmem mümkün görülmektedir.

Arazi Güvenliğinde Nelere Dikkat edilmeli?

Güvenliği sağlanacak olan Arazinin yapısı, konumu, genel durumu Güvenliğin sağlanmasında etkin rol oynamaktadır. Doğru ekipmanlar ve Doğru Personeller ile ifa edilen Özel Güvenlik Hizmeti Güvenlik konusunda almak istediğiniz verimi sizlere sağlayacaktır. Konusunda uzman Güvenlik Şirketi ile çalışan Kurumlar ya da şahıslar, Hizmet kalitesindeki farkı anlayabilir ve Güvenlik konusundaki taleplerini karşılayabilir.

arazi-guvenligi

Araziler için Güvenlik Hizmeti veren Güvenlik Şirketleri

Arazi Güvenliği sağlayan Güvenlik Şirketlerinin, işin niteliği hakkında bilgi sahibi ve Profesyonel Hizmet vermeleri gerekliliğini yerine getirmeleri gerekmektedir. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu kapsamında Hizmet sağlayan Özel Güvenlik Şirketleri, Güvenliğini sağlayacakları arazinin yapısını, Acil eylem planını, Muhaberat ve Müdahale konularını Planlamalı ve uygulamaya koymalıdır. Arazi Güvenliği sağlayacak Güvenlik Firmaları ayrıca teknolojik Güvenlik destekleri sayesinde daha iyi hizmet vermeyi hedeflemelidir. Elze Savunma ve Güvenlik Şirketi olarak Arazi şartlarına uyumlu ekipmanlarımız, tecrübeli ve eğitimli personellerimiz ile sizlere hizmet sağlamayı sürdürmektedir.
drone-guvenlik

Arazi Güvenliğinde Elektronik Güvenliğin önemi?

Arazi Güvenliği sağlanırken Fiziki Güvenliğin yetersiz olacağı aşikardır. Bu durumu sağlamlaştırmak adına Güvenlik kamerası, Drone Güvenlikler, Arazi araçları, Dedektörlerden yardım alınmalı ve Hizmet kalitesi artırılmalıdır. Arazinin konumuna ve yapısına bağlı Ek Güvenlik önlemleri alınmalıdır.

Arazi Güvenliği için Özel Güvenlik Hizmet alım Sözleşmesi

Araziler için Özel Güvenlik Hizmet Sözleşmesi Nasıl olmalı?

Özel Güvenlik Şirketleri ile yapılacak olan Hizmet Sözleşmelerinde, Tarafların bilgileri, hangi şartlarda hizmetin sağlanacağı, hizmetin ifa süresi, maliyeti, personel hakkedişleri gibi kalemlerin açıkça belirtilmiş olması gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki ihtilafa düşülen durumlar yapılan Özel Güvenlik Hizmet Sözleşmesinde ki maddeler geçerli olacaktır.
bottom of page