top of page

Özel Güvenlik Şirketleri

Özel Güvenlik Şirketleri

İnsanların ve kurumların korunmasını, kendilerini güvende hissetmelerini sağlayan özel güvenlik şirketleri son derece uzman şekilde çalışır. Firmamız bünyesinde yer alan bu hizmet kapsamında insanların istedikleri şekilde güvenlik hizmeti alması söz konusudur. Firma olarak kişilere sunulan bu hizmette insanlar istedikleri zaman ve istedikleri şekilde hizmet alabilir. Güvenlik önlemleri insan hayatı için oldukça önemli olmasından kaynaklı her türlü riske ve tehlikeye karşı korunmak için hizmet alınabilir.

Kişiler kendilerini ya da oldukça önemli olan kurumları kendi imkanları ile korumaktan ziyade profesyonel şekilde çalışan firmamızı tercih edebilir. Çünkü kendi başlarına almakta oldukları önlemler bazı zamanlarda yetersiz olabilir. Bu gibi durumlarda kişiler yeterli şekilde tam anlamıyla önlem alamayacağı için özel güvenlik şirketi olarak bizlerden yardım alabilir. Peki özel güvenlik şirketi avantajları nelerdir?

  1. Kaliteli Hizmet Sunar

Özel güvenlik şirketiyle çalışmak isteyen kişiler için ilk olarak insan kaynakları açısından temin edilmesi ve yönetilmesi zor olan sertifikanın ve de çalıştırma yönteminin sağlanmasına yardımcı olur. Sertifika sahibi olan ve de özel güvenlik alanında niteliklere tam olarak hakim olan kişiler ve personeller özel güvenlik şirketlerinin sayesinde bulunabileceğinden kişiler oldukça avantajlıdır. Çünkü alanında uzman olan insanlar kişilerin güvenliğini sağlaması için yönlendirilir.

  1. İşverene Maddi Rahatlık Sunar

İşverenden bağımsız olacak şekilde özel güvenlik şirketleri çalışan personeline her zaman sigorta yaptırır. Bu da yönlendirdiği kişileri, kurumları ya da işverenleri bu yükten kurtarmış olur. Yani işverenler en iyi şekilde personelini, müşterilerini ve hizmet sunulmakta olan tüm alanlara dair tüm maddi varlıklardan kurtulmuş olur. Bu sayede işverenin hukuki sorumluluğu azalmış olur. Özel güvenlik şirketleri her zaman için kişileri maddi açıdan rahatlatarak en doğru olan hizmeti sunar.

  1. Vergide Kolaylık Sağlar

İşverenler tarafından çalıştırılmakta olan kişilerin ve personelin bir kısık masrafları vergiden düşülebilmekteyken özel güvenlik şirketinin varlığı sayesinde faturanın tamamı vergi konusu olmaktadır. Hem katma değer hem de gelir vergisi olarak devlete ödenmesi gereken bu vergi türleri içinden harcamanın tamamının düşmesi söz konusudur. bu durumda özel güvenlik şirketiyle çalışmakta olan kişiler ciddi şekilde vergide avantaj sağlamaktadır.

  1. Profesyonellik Sunar

Kişilerin ve kurumların özel güvenlik hizmetinden yararlanmak istemesi durumunda ilm olarak bilinmesi gereken şey kişilerin sadece şirketle anlaşması yeterli olmaktadır. Çünkü insanlar için sunulan bu hizmette ilk önce özel güvenlik şirketiyle anlaşmak söz konusudur. aynı zamanda her şeyi şirket ayarlamakta olduğundan özel güvenlik şirketi faydaları içinde profesyonelce çalışmak yer alır.

Ciddi şekilde zaman, çalışma, profesyonellik ve hazırlık istemekte olan bu hizmet kişileri yormayacak şekilde en baştan en sonuna kadar şirket tarafından sağlanır. Risk yönetimi, güvenlik için gerekli olan belgeler, rapor, nöbet çizelgesi ve acil durumlarda neler yapılacağı gibi konularda özel güvenlik şirketi en iyi şekilde çalışır.

  1. Süreklilik Sağlanır

İzinli personel olması durumunda derhal yerine bir başka personelin görevlendirilmesi ne kadar uzman ve profesyonel şekilde çalışıldığını ispatlar. Bu durumda kişilerin en iyi sonucu almasını sağlamak için özenle ve ciddi şekilde çalışılarak insanlara yardımcı olunur. Bu nedenle özel güvenlik şirketleri olarak kişilerin işlerinin aksamasının önüne geçmekteyiz.

bottom of page